Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Ponieważ pojawia się wiele pytań o kieszonkowe, telefony komórkowe, faktury, odwiedziny oraz zdjęcia wyjaśniamy:

- kieszonkowe: na koloniach jest wiele okazji aby kupić pamiątki czy lody, więc jeśli decydują się Państwo na kieszonkowe, prosimy, aby nie były to wielkie sumy (maksymalnie 8-10 złotych na dzień). I prosimy, aby w miarę możliwości przygotować dzieciom drobne banknoty

 
- telefony komórkowe: zapewne ciężko będzie Wam się rozstać z telefonem komórkowym… proponujemy jednak zabieranie podstawowych modeli telefonów – kosztowne smartfony nie są na obozie niezbędne, a ich zgubienie, czy uszkodzenie może być dla Was bardzo bolesne! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i jesteśmy przekonani, że nie będziecie mieli czasu ani ochoty na pokonywanie kolejnych leveli Angry Birds!

Podczas obozu bardzo dużo czasu spędzać będziecie na świeżym powietrzu, w salach zajęciowych, generalnie poza pokojem. Dlatego bezpieczniej będzie, jeżeli laptopy, netbooki i tablety zostawicie w domu. Kilka dni z dala od Facebooka będzie miłą odmianą :)

Jeśli dzieci mają potrzebę porozmawiania z rodzicami, zawsze mogą skorzystać z telefonu instruktora lub wychowawcy. Tak samo zresztą rodzice - mogą dzwonić zawsze, jeśli chcą się dowiedzieć, co słychać u dziecka. Na niektórych obozach dzieci w ogóle nie dzwonią do domu, bo się świetnie bawimy! :)

Dzięki tak ustalonym zasadom instruktorzy świetnie sobie radzą z ewentualnymi smutkami wieczornymi, a dzieci nie pogrążają się w żalu po usłyszeniu głosu mamy lub młodszego rodzeństwa. 

 

- laptopy, konsole PSP: nie zabieramy, chcemy aby dzieciaki uczestniczy w życiu obozowym. Na terenie ośrodka mamy konsole, laptopy oraz projektor, które będą używane do prowadzenia zajęć zespołowych, seansu filmowego,  karaoke oraz dyskotek.

 

- własne lekarstwa: wszystkie przywiezione na obóz lekarstwa powinny zostać podpisane i przekazane opiekunowi wraz z dokładną instrukcją dawkowania leku - dotyczy to szczególnie młodszych obozowiczów. Jeśli zajdzie potrzeba podstawowej opieki medycznej udzieli jej lekarz.  

 

- odwiedziny: nie każdy z rodziców jest wstanie przyjechać a naszym Milusińskim robi się niezmiernie przykro gdy akurat ich rodzic nie przyjedzie. Bardzo proszę o pomoc w uniknięciu takich sytuacji...


- aparaty fotograficzne – na własną odpowiedzialność :) Proponujemy, by rodzice wyposażyli młodszych uczestników w podstawowe, tańsze modele aparatów. Wprawdzie podczas obozu będą robione zdjęcia oraz filmiki. Milusińscy pod koniec obozu dostana płyty DVD ze zdjęciami. Jednak własne zdjęcie to zawsze fajna pamiątka! 

Zdjęcia, co drugi dzień aktualizowane są na stronie:

www.facebook.com/podarkadamimszana

 

- faktury będą doręczane Państwu po odbyciu się wypoczynku tj. w dniu powrotu Milusińskich z obozów.

Jeśli księgowe, biura rozliczeniowe Państwa pracodawców potrzebują zaświadczenia, że Restauracja Wujek S.C Lech, Maria Łabaj, filia Ośrodek Pod Arkadami, Łostówka ma uprawnienia do organizacji wypoczynku prosimy o ściągnięcie poniższego wpisu do ewidencji.  KOD PKD:  79.12.Z uprawnia Nas do wykonywania działalności organizatorów turystyki.  


CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ :