ChillOut

Mszana Dolna

ChillOut

1500PLN 1400PLN za osobę

Termin obozu: 22-07-2023 do 28-07-2023

Wakacyjny wypoczynek w górskiej scenerii:

 

Podczas obozu odnajdziesz chwilę spokoju, wrzucisz na luz i odpoczniesz wśród górskich szczytów. Nie oznacza to jednak, że będziesz musiał je zdobywać! Niech tym zajmą się inni. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bardzo chilloutowy program, który pozwoli Ci się w aktywny i ciekawy sposób wyluzować w gronie znajomych. Odpoczynek na basenie, zwariowane akcje, kilogramy spokoju i luzu to najlepszy przepis na to, by naładować baterie na cały rok.

 

Coś dla ciała, coś dla ducha

– wyluzuj z klasą – ćwiczenia antystresowe, trening relaksacyjny, aromaterapia

– filmowa noc i koktajl z palemką

– obozowe SPA – sekrety dbania o zdrowie i urodę

– siła! – lightowe ćwiczenia pod chmurką

– górskie inspiracje – warsztaty plastyczne

 

Góry, słońce, wypoczynek – po prostu chillout

– opalanie na szlaku – opalenizna w górskim stylu

– relaks w Wellness & SPA – basen, jacuzzi i sauna

 

Zwariowane lato

– Aspen ’15 – szalona sesja fotograficzna

– summer drinks – soki, napoje i kostki lodu

– szalone kicz party

– Moment Prawdy – co wiesz o swoim współlokatorze?

 

Aktywnie – ale z umiarem

– podwórkowe gry zespołowe – piłka nożna, palant, badminton, dwa ognie

– spęd owiec – Strongman z Podhala, wizyta na farmie dziadka

– gry ruchowe dla leniwych – Boule, Molkky i Kubb

– jedna wycieczka całodniowa

 

Odjechane wakacje

– Kabaretowy Klub Fiolci – festiwal śmiechu i komedii

– grill, kiełbaski i wycie do księżyca przy gitarze

– śpiewać każdy może – karaoke

– summer party – chilloutowa hulanka w luźnym klimacie

– masz talent – obozowy konkurs talentów

 

Ponadto w cenie

– zakwaterowanie w Ośrodku Pod Arkadami, wyżywienie 4 razy dziennie, śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad, podwieczorek, kolacja, suchy prowiant na wycieczki oraz drogę powrotną

– wykwalifikowana kadra: kierownik, wychowawca, instruktor wychowania fizycznego

– ubezpieczenie NNW

 

LOKALIZACJA TOUR

Mszana dolna

Najlepszą charakterystyką Beskidu Wyspowego jest już nazwa.Tutaj   szczyty nie są połączone w pasma, lecz stanowią w większości samodzielne kulminacje o stromych zboczach i spłaszczonych wierzchołkach, oddzielone są od siebie dolinami rzek i niskimi przełęczami. To grupa górska ograniczona na zachodzie doliną rzeki Raby, na wschodzie zaś doliną Dunajca. Północną granicę Beskidu Wyspowego stanowi obniżenie Wiśniowej i dolina dolnego biegu rzeki Łososiny. Najwyższym szczytem Beskidu Wyspowego jest Mogielica (1170 m), nieco niższymi: Luboń Wielki (1023 m), Szczebel (977 m), Lubogoszcz (967 m), Ćwilin(1060 m ), Śnieżnica (1006 m). Niedostępność terenów położonych u podnóża szczytów i stromość zboczy sprawiły, iż góry te zachowały ciekawą szatę roślinną. Dominującymi gatunkami drzew są świerk, jodła, buk. Spotykamy na naszym terenie również inne gatunki w tym jawory, jesiony, sosny i brzozy. Szczególnej ochronie podlegają drzewostany w rezerwatach Śnieżnica , Luboń Wiellki, Kamionna, Kostrza, Bukowiec w paśmie Śpilówki. W lasach oraz na licznych polanach występuje wiele roślin chronionych w tym: krokus, lilia złotogłów, rosiczka okrągłolistna, podkolan biały, śnieżyczka przebiśnieg, ziemowit jesienny, śnieżyca wiosenna, pełnik siedmiogrodzki, dziewięćsił bezłodygowy. Żyje tutaj sporo dzikiej zwierzyny. Są to: sarny, jelenie, dziki, zające, borsuki, wiewiórki, wilki, rysie, lisy, kuny leśne, łasice, wydry, gronostaje. Z występujących na tym obszarze ptaków na szczególną uwagę zasługują głuszce, bażanty, dzięcioły, sikory, pliszki, czaple, bociany czarne, sowy uszate, puszczyki, myszołowy, puszczyki uralskie. Teren Gminy przecięty jest dolinami Raby oraz Mszanki, wiodły tędy szlaki handlowe. Beskid Wyspowy to doskonałe miejsce do wypoczynku w oparciu o walory środowiska naturalnego oraz sieć szlaków turystycznych, mogą rozwijać się różne formy aktywności: turystyka piesza - kwalifikowana, spacerowa, edukacyjna, narciarska - o charakterze krajoznawczym, rowerowa i konna, a także paralotniarstwo.
0.0
Lokalizacja0%
Organizacja czasu0%
Posiłki0%
Transport0%
Zakwaterowanie0%
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

You don't have permission to register