ChillOut obóz 3

Mszana Dolna

ChillOut obóz 3

1690PLN 1600PLN za osobę

Termin obozu: 14-07-2024 do 21-07-2024

Wakacyjny wypoczynek w górskiej scenerii:

Marzysz o chwili relaksu? Uwolnieniu swojego artystycznego ducha? Środowisku, w którym nikt nie będzie oceniał jak śpiewasz i malujesz, tylko będzie to robił razem z Tobą? To właśnie obóz dla Ciebie!
Artystyczny chillout z fajnymi ludźmi, sympatyczną, profesjonalną kadrą i tak ciekawymi zajęciami, że nie zorientujesz się, że wyjazd się skończył. U nas w pełni się zrelaksujesz, dasz upust swojej kreatywności i, co najważniejsze, poznasz cudowne osoby i stworzysz niezapomniane wspomnienia!

 

W programie:
⦁ zajęcia relaksacyjno-rozwijające: m.in. muzykoterapia, bajki relaksacyjne, malowanie emocji, ćwiczenia oddechowe, wyciszające i rozwijające samoświadomość
⦁ zajęcia plastyczne: lepienie z gliny, niekonwencjonalne sposoby tworzenia obrazów, slime DIY, malowanie twarzy, tworzenie własnych strojów (a później pokaz mody połączony z sesją fotograficzną!)
⦁ zajęcia muzyczno-teatralne: karaoke, wspólne tworzenie piosenek (do akompaniamentu ukulele, bębenków i wszystkiego co nam wpadnie w ręce), rytmika, scenki teatralne i wiele innych!

Aktywnie – ale z umiarem

– podwórkowe gry zespołowe – piłka nożna, palant, badminton, dwa ognie

– spęd owiec – Strongman z Podhala, wizyta na farmie dziadka

– gry ruchowe dla leniwych – Boule, Molkky i Kubb

– jedna wycieczka całodniowa

 

Odjechane wakacje

– Kabaretowy Klub Fiolci – festiwal śmiechu i komedii

– grill, kiełbaski i wycie do księżyca przy gitarze

– śpiewać każdy może – karaoke

– summer party – chilloutowa hulanka w luźnym klimacie

– masz talent – obozowy konkurs talentów

 

Ponadto w cenie

– zakwaterowanie w Ośrodku Pod Arkadami, wyżywienie 4 razy dziennie, śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad, podwieczorek, kolacja, suchy prowiant na wycieczki oraz drogę powrotną

– wykwalifikowana kadra: kierownik, wychowawca, instruktor wychowania fizycznego

– ubezpieczenie NNW

-transport

 

LOKALIZACJA TOUR

Mszana dolna

Najlepszą charakterystyką Beskidu Wyspowego jest już nazwa.Tutaj   szczyty nie są połączone w pasma, lecz stanowią w większości samodzielne kulminacje o stromych zboczach i spłaszczonych wierzchołkach, oddzielone są od siebie dolinami rzek i niskimi przełęczami. To grupa górska ograniczona na zachodzie doliną rzeki Raby, na wschodzie zaś doliną Dunajca. Północną granicę Beskidu Wyspowego stanowi obniżenie Wiśniowej i dolina dolnego biegu rzeki Łososiny. Najwyższym szczytem Beskidu Wyspowego jest Mogielica (1170 m), nieco niższymi: Luboń Wielki (1023 m), Szczebel (977 m), Lubogoszcz (967 m), Ćwilin(1060 m ), Śnieżnica (1006 m). Niedostępność terenów położonych u podnóża szczytów i stromość zboczy sprawiły, iż góry te zachowały ciekawą szatę roślinną. Dominującymi gatunkami drzew są świerk, jodła, buk. Spotykamy na naszym terenie również inne gatunki w tym jawory, jesiony, sosny i brzozy. Szczególnej ochronie podlegają drzewostany w rezerwatach Śnieżnica , Luboń Wiellki, Kamionna, Kostrza, Bukowiec w paśmie Śpilówki. W lasach oraz na licznych polanach występuje wiele roślin chronionych w tym: krokus, lilia złotogłów, rosiczka okrągłolistna, podkolan biały, śnieżyczka przebiśnieg, ziemowit jesienny, śnieżyca wiosenna, pełnik siedmiogrodzki, dziewięćsił bezłodygowy. Żyje tutaj sporo dzikiej zwierzyny. Są to: sarny, jelenie, dziki, zające, borsuki, wiewiórki, wilki, rysie, lisy, kuny leśne, łasice, wydry, gronostaje. Z występujących na tym obszarze ptaków na szczególną uwagę zasługują głuszce, bażanty, dzięcioły, sikory, pliszki, czaple, bociany czarne, sowy uszate, puszczyki, myszołowy, puszczyki uralskie. Teren Gminy przecięty jest dolinami Raby oraz Mszanki, wiodły tędy szlaki handlowe. Beskid Wyspowy to doskonałe miejsce do wypoczynku w oparciu o walory środowiska naturalnego oraz sieć szlaków turystycznych, mogą rozwijać się różne formy aktywności: turystyka piesza - kwalifikowana, spacerowa, edukacyjna, narciarska - o charakterze krajoznawczym, rowerowa i konna, a także paralotniarstwo.
0.0
Lokalizacja0%
Organizacja czasu0%
Posiłki0%
Transport0%
Zakwaterowanie0%
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

You don't have permission to register